שפת הגוף - להציץ פנימה

נעקוף את המלים ואת ההסברים והפרשנויות וננסה להתקרב לחוויה הבלתי - אמצעית של הרגע הזה בעזרת חידוד הערנות וההתבוננות שלנו בשפת הגוף.

קרא עוד

הק ש בה

אם לא נאט לא נביט לא נשים לב לפרטים - לא נגיע לארץ חדשה

קרא עוד

מיינדפולנס

לעצור. להיות במקום שבו אין מחשבות. שקט. שקט בפנים, וטוב. להרגיש מלא. מלא בטוב. בלי הצורך להשיג או להספיק או לחוות או להיות משהו אחר, או עוד משהו. לא. פשוט לנשום, לאט. עמוק. ולתת לאוויר לצאת, לאט... ולהתמלא בטוב שסביבך, בטוב שאתה. מיינדפולנס זה לא משהו שבעזרתו אתה פחות לחוץ. זה גם. זה ברור. מיינדפולנס, באמת ללכת בדרך הזו של הקשב, של מודעות קשובה ונוכחות, זה ללמוד להיות. להיות באהבה. לקבל את הרגע הזה, עם כל החלקים והרבדים שבו, ולהסכים להם. זה כמו לנשום פנימה את הריח של הורד המקסים, שעד עכשיו רק יכולת להתפעל מיופיו, מרחוק. ועכשיו אתה מרגיש את עלי הכותרת שלו מלטפים את פניך, האף שלך נוגע עמוק בתוכו, ואתה נושם את הריח העדין, המשכר שלו... זה לפגוש את היופי ואת הקסם, בעודו מתגלה לעיניך, ללא הצורך להאיץ או להילחם או להילחץ שאתה לא תהיה שם, שאתה לא חלק מכל זה... לא, אתה שם. והיופי הוא גם בתוכך. ויש מרחב עמוק ויודע. והיופי הוא שזה בחינם. כמו האוויר. חופשי. בכל רגע אפשר להיות שם. רוצה לנסות ?

קרא עוד

על פגיעות ומנהיגות

.בהרצאה נטעם ונלמד מהי פגיעות ומה חשיבותה במנהיגות. מה קורה כשהיא נעדרת ומה מתחולל כשהיא נמצאת. וגם - נקבל כלי וטעימה בתרגול

קרא עוד

לקח לי 40 שנה לסגור אתו חשבון

סיפור אישי וסדנה

קרא עוד